Фискални ролни 79 мм х 70 метри (Ф-70мм) ** печатени со ваше лого
  • Фискални ролни 79 мм х 70 метри (Ф-70мм) ** печатени со ваше лого
  • Фискални ролни 79 мм х 70 метри (Ф-70мм) ** печатени со ваше лого

Фискални ролни 79 мм х 70 метри (Ф-70мм) ** печатени со ваше лого

66 ден.
без ДДВ: 56 ден.

2500 или повеќе 35 ден.

Шифра на производ: 41
Достапност (кол. на залиха): По порачка 5-7 дена
Количина:
Овај производ има минимална количина од 1000

Расположливи опции

* Вашето лого во :
Испратете го вашето лого ( *.cdr; *.ai; *.psd; *.tif; *.pdf).:

Термо ролни за фискални каси со димензии 79 мм х70 метри (Ф70мм), печатена со Ваше лого

Произведена на хартија тип KOEHLER KT55 F20 со стандардна дебелина од 55гр/м2

Пластична хилзна, со обележан маркер на крај на ролната.

Пакување во картонска амбалажа по 50 парчиња

Стандардна фискална ролна за сите познати производители на фискални каси во Македонија со ширина од 79мм и максимален диаметар на ролната до 70мм

Препорачана за новите ГПРС фискални каси на Accent - SY250 и SY55, Давид компјутери - Perfect M.

Рок за изработка на печатени фискални ролни е 5-7 дена по прием на датотеката со логото која треба да биде во еден од следниве формати:( *.cdr; *.ai; *.pdf; *.tif; *.psd)

 

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

За нас

Паперпоинт е првиот македонски специјализиран веб шопинг центар наменет претежно за деловни корисници во Македонија. Е-продавницата содржи разни категории од производи од хартија, материјали за пакување, самолепливи етикети, лепливи траки, хартиени кеси, термални фискални ролни и сл., може да се прошетате и да го разгледате она што Вам Ви е потребно или Ви се допаѓа.

повеќе..

Контакт

  • +389 2 2467 522
  • +389 2 2467 523
  • orders@ba.mk

Facebook

PAPERPOINT © 2024. UKION SHOPS