Фискални ролни 111 мм

Фискални ролни 111 мм

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
Фискални ролни 111 мм х 65 метри (Ф-70мм)
Термо ролни за фискални каси со димензии 111 мм х 65 метри (Ф-70мм) Произведена на хартија т..
52 ден.
без ДДВ: 44 ден.
Фискални ролни 111 мм х70 метри (Ф-72мм)
Термо ролни за фискални каси со димензии 111 мм х 70 метри (Ф-72мм) Произведена на хартија т..
54 ден.
без ДДВ: 46 ден.
Фискални ролни 111 мм х 60 метри (Ф-66мм)
Термо ролни за фискални каси со димензии 111 мм х 60 метри (Ф-66мм) Произведена на хартија т..
48 ден.
без ДДВ: 41 ден.

За нас

Паперпоинт е првиот македонски специјализиран веб шопинг центар наменет претежно за деловни корисници во Македонија. Е-продавницата содржи разни категории од производи од хартија, материјали за пакување, самолепливи етикети, лепливи траки, хартиени кеси, термални фискални ролни и сл., може да се прошетате и да го разгледате она што Вам Ви е потребно или Ви се допаѓа.

повеќе..

Контакт

  • +389 2 2467 522
  • +389 2 2467 523
  • orders@ba.mk

Facebook

PAPERPOINT © 2024. UKION SHOPS