Хартиени кеси

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
Алуминиумски кеси за топла храна - ТЕРМО КЕСИ
Алуминиумски кеси од комплексна триплекс амбалажа добиена со ламинирање на Бела крафт хартија ( 60 г..
4 ден.
без ДДВ: 3 ден.
Хартиени " Џеб " кеси за брза храна - Сендвич кеси БЕЛ КРАФТ
Хартиени кеси со  " L " форма на отворен плик со разни димензии ( Ширина х Висина) из..
130 ден.
без ДДВ: 110 ден.
Хартиени " Џеб " кеси за брза храна - Сендвич кеси
Хартиени кеси со  " L " форма на отворен плик со разни димензии ( Ширина х Висина) из..
92 ден.
без ДДВ: 78 ден.
Хартиени " Џеб " кеси за брза храна - Сендвич кеси ПЕРГАМЕНТ
Хартиени кеси со  " L " форма на отворен плик со разни димензии ( Ширина х Висина) из..
165 ден.
без ДДВ: 140 ден.
Хартиени кеси од белена КРАФТ хартија
Хартиени кеси со рамно дно и странична фалта со разни димензии ( Ширина  х Фалта х Висина) изра..
130 ден.
без ДДВ: 110 ден.
Хартиени кеси од ПЕРГАМЕНТ хартија - отпорна на мрснотии
Хартиени кеси со рамно дно и странична фалта со разни димензии ( Ширина  х Фалта х Висина) изра..
165 ден.
без ДДВ: 140 ден.
Хартиени кеси од кафена КРАФТ хартија - Натрон
Хартиени кеси со рамно дно и странична фалта со разни димензии ( Ширина  х Фалта х Висина) изра..
118 ден.
без ДДВ: 100 ден.

За нас

Паперпоинт е првиот македонски специјализиран веб шопинг центар наменет претежно за деловни корисници во Македонија. Е-продавницата содржи разни категории од производи од хартија, материјали за пакување, самолепливи етикети, лепливи траки, хартиени кеси, термални фискални ролни и сл., може да се прошетате и да го разгледате она што Вам Ви е потребно или Ви се допаѓа.

повеќе..

Контакт

  • +389 2 2467 522
  • +389 2 2467 523
  • orders@ba.mk

Facebook

PAPERPOINT © 2024. UKION SHOPS