Фискални ролни  79 мм

Фискални ролни 79 мм

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
Фискални ролни 79 мм х 70 метри (Ф-70мм) ** печатени со ваше лого
Термо ролни за фискални каси со димензии 79 мм х70 метри (Ф70мм), печатена со Ваше лого Произведе..
66 ден.
без ДДВ: 56 ден.
Фискални ролни 79 мм х 75 метри (Ф-75мм)
Термо ролни за фискални каси со димензии 79 мм х 75 метри (Ф-75мм) Произведена на хартија тип KOE..
70 ден.
без ДДВ: 59 ден.
Фискални ролни 79 мм х 80 метри (Ф-80мм)
Термо ролни за фискални каси со димензии 79 мм х 80 метри (Ф-80мм) Произведена на хартија тип KOE..
72 ден.
без ДДВ: 61 ден.
Фискални ролни 79 мм х 70 метри (Ф-70мм)
Термо ролни за фискални каси со димензии 79 мм х 70 метри (Ф-70мм) Произведена на хартија тип KOE..
42 ден.
без ДДВ: 36 ден.
Фискални ролни 79 мм х 60 метри (Ф-66мм)
Термо ролни за фискални каси со димензии 79 мм х 60 метри (Ф-66мм) Произведена на хартија тип KOE..
55 ден.
без ДДВ: 47 ден.

За нас

Паперпоинт е првиот македонски специјализиран веб шопинг центар наменет претежно за деловни корисници во Македонија. Е-продавницата содржи разни категории од производи од хартија, материјали за пакување, самолепливи етикети, лепливи траки, хартиени кеси, термални фискални ролни и сл., може да се прошетате и да го разгледате она што Вам Ви е потребно или Ви се допаѓа.

повеќе..

Контакт

  • +389 2 2467 522
  • +389 2 2467 523
  • orders@ba.mk

Facebook

PAPERPOINT © 2024. UKION SHOPS