Останати категории

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
Пластифицирана хартија за пакување храна - ЗДРАВА ХРАНА
Пластифицирана хартија за пакување храна, изработена со ламинација на премачкана хартија 55-60 гр/м2..
92 ден.
без ДДВ: 78 ден.
Ролни за заштита при молерисување 80 см - Молер ролни
Хартија во ролна наменета за заштита и изолирање на подовите при молерисување, изведување на град..
1.200 ден.
без ДДВ: 1.017 ден.
Ролни за заштита при молерисување 100 см - Молер ролни
Хартија во ролна наменета за заштита и изолирање на подовите при молерисување, изведување на град..
1.200 ден.
без ДДВ: 1.017 ден.

За нас

Паперпоинт е првиот македонски специјализиран веб шопинг центар наменет претежно за деловни корисници во Македонија. Е-продавницата содржи разни категории од производи од хартија, материјали за пакување, самолепливи етикети, лепливи траки, хартиени кеси, термални фискални ролни и сл., може да се прошетате и да го разгледате она што Вам Ви е потребно или Ви се допаѓа.

повеќе..

Контакт

  • +389 2 2467 522
  • +389 2 2467 523
  • orders@ba.mk

Facebook

PAPERPOINT © 2024. UKION SHOPS