Самолепливи етикети

Самолепливи етикети

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
Термални етикети 48мм х 25мм во ролна 1 /2000 ком -  Бланко
Самолепливи термо етикети со димензија 48 x 25 мм ( Ширина х Висина) во ролни по 2000 етикети.&nb..
118 ден.
без ДДВ: 100 ден.
Термални етикети 78мм х 31мм во ролна 1 /2000 ком -  Бланко
Самолепливи термо етикети со димензија 78 мм х 31 мм ( Ширина х Висина) во ролни по 2000 етикети...
236 ден.
без ДДВ: 200 ден.
Термални етикети 58мм х 43мм во ролна 1 / 1000 ком -  Бланко
Самолепливи термо етикети со димензија 58 мм х 43 мм ( Ширина х Висина) во ролни по 1000 етикети...
130 ден.
без ДДВ: 110 ден.
Термални етикети 58мм х 43мм во ролна 1 / 625 ком -  Бланко
Самолепливи термо етикети со димензија 58 мм х 43 мм ( Ширина х Висина) во ролни по 625 етикети. ..
80 ден.
без ДДВ: 68 ден.
Термални етикети 63мм х 27мм во ролна 1 /2000 ком -  Бланко
Самолепливи термо етикети со димензија 63 мм х 27 мм ( Ширина х Висина) во ролни по 2000 етикети...
189 ден.
без ДДВ: 160 ден.
Термални етикети 58мм х 40мм во ролна 1 / 625 ком -  Бланко
Самолепливи термо етикети со димензија 58 мм х 40 мм ( Ширина х Висина) во ролни по 625 етикети. ..
83 ден.
без ДДВ: 70 ден.
Термални етикети 58мм х 40мм во ролна 1 / 625 ком -  Темно сини
Самолепливи термо етикети со димензија 58 мм х 40 мм ( Ширина х Висина) во ролни по 625 етикети. ..
79 ден.
без ДДВ: 67 ден.
Термални етикети 58мм х 40мм во ролна 1 / 625 ком - Црвени
Самолепливи термо етикети со димензија 58 мм х 40 мм ( Ширина х Висина) во ролни по 625 етикети. ..
79 ден.
без ДДВ: 67 ден.

За нас

Паперпоинт е првиот македонски специјализиран веб шопинг центар наменет претежно за деловни корисници во Македонија. Е-продавницата содржи разни категории од производи од хартија, материјали за пакување, самолепливи етикети, лепливи траки, хартиени кеси, термални фискални ролни и сл., може да се прошетате и да го разгледате она што Вам Ви е потребно или Ви се допаѓа.

повеќе..

Контакт

  • +389 2 2467 522
  • +389 2 2467 523
  • orders@ba.mk

Facebook

PAPERPOINT © 2024. UKION SHOPS