Принтерски хартии и обрасци

Принтерски хартии и обрасци

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
Фотокопирна хартија А4 - FEDRIGONI , Made in Italy
Фотокопирна хартија CENTURY SOHO - FEDRIGONI  80 гр/м2 - 500 листа - А4  Пакува..
201 MKD
без ДДВ: 170 MKD
Фотокопирна хартија А4 - FABRIANO , Made in Italy
Фотокопирна хартија ФАБРИАНО А4 80 гр / м2 - 500 листа А4  1 пакет 5 х 500 листа ..
189 MKD
без ДДВ: 160 MKD
Принтерска хартија 120 х12"/ 6" (1+0) 1/8000 листа
Компјутерски сметки на перфорирана хартија за иглични принтери со димензии 120 мм х 12"/6" (1..
850 MKD
без ДДВ: 720 MKD
ПП-50 Принтерски вирмани
Компјутерски вирмани на перфорирана хартија за иглични принтери Модел - ПП50 Пакувањ..
1.534 MKD
без ДДВ: 1.300 MKD
ПП-30 Принтерски вирмани
Компјутерски вирмани на перфорирана хартија за иглични принтери Модел - ПП30 Пакувањ..
1.534 MKD
без ДДВ: 1.300 MKD
Принтерска хартија 240 х 12"(1+2) 1/750 сета
Принтерска хартија за матрични печатари 240 х 12" (1+2) - трослојна Изработена на самокопирна..
1.333 MKD
без ДДВ: 1.130 MKD
Принтерска хартија 240 х 12" (1+1) 1/1000 сета
Принтерска хартија за матрични печатари 240х 12" (1+1) - двослојна Изработена на самокопирна ..
1.097 MKD
без ДДВ: 930 MKD
Принтерска хартија 240 х 12" (1+0)  1/2000 листа
Принтерска хартија за матрични печатари 240 х 12" (1+0)  Изработена на механографска хар..
767 MKD
без ДДВ: 650 MKD

За нас

Паперпоинт е првиот македонски специјализиран веб шопинг центар наменет претежно за деловни корисници во Македонија. Е-продавницата содржи разни категории од производи од хартија, материјали за пакување, самолепливи етикети, лепливи траки, хартиени кеси, термални фискални ролни и сл., може да се прошетате и да го разгледате она што Вам Ви е потребно или Ви се допаѓа.

повеќе..

Контакт

  • +389 2 2467 522
  • +389 2 2467 523
  • orders@ba.mk

Facebook

PAPERPOINT © 2021. UKION SHOPS