Хартиена прекривка за маса 100см х 100см  - ЦРВЕНО-ЖОЛТО
  • Хартиена прекривка за маса 100см х 100см  - ЦРВЕНО-ЖОЛТО
  • Хартиена прекривка за маса 100см х 100см  - ЦРВЕНО-ЖОЛТО
  • Хартиена прекривка за маса 100см х 100см  - ЦРВЕНО-ЖОЛТО

Хартиена прекривка за маса 100см х 100см - ЦРВЕНО-ЖОЛТО

8 ден.
без ДДВ: 7 ден.
Шифра на производ: 79
Достапност (кол. на залиха): На залиха
Количина:
Овај производ има минимална количина од 150

Хартиена прекривка за маси со димензии 100 х 100 см за еднократна употреба  печатена со мотив „Дамаск црвено - жолто„

Изработката е на фина целулозна крафт хартија со дебелина од 25 гр/м2, ламинирани со  5 мик. ПЕ Фолија,

Прекривките се водонепропусливи и се прегувани за да добијат нежен осет при допир.

Пакувањето е во картонска амбалажа со по 150 парчиња.

Производот поседува одобрение за употреба при директен контакт со храна издаден од Агенција за храна и ветеринарство на РМ. 

 

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

За нас

Паперпоинт е првиот македонски специјализиран веб шопинг центар наменет претежно за деловни корисници во Македонија. Е-продавницата содржи разни категории од производи од хартија, материјали за пакување, самолепливи етикети, лепливи траки, хартиени кеси, термални фискални ролни и сл., може да се прошетате и да го разгледате она што Вам Ви е потребно или Ви се допаѓа.

повеќе..

Контакт

  • +389 2 2467 522
  • +389 2 2467 523
  • orders@ba.mk

Facebook

PAPERPOINT © 2022. UKION SHOPS