Фискални ролни 57 мм х 19 метри (Ф-40мм ) -POS TERMINAL-
  • Фискални ролни 57 мм х 19 метри (Ф-40мм ) -POS TERMINAL-
  • Фискални ролни 57 мм х 19 метри (Ф-40мм ) -POS TERMINAL-
  • Фискални ролни 57 мм х 19 метри (Ф-40мм ) -POS TERMINAL-

Фискални ролни 57 мм х 19 метри (Ф-40мм ) -POS TERMINAL-

14 ден.
без ДДВ: 12 ден.

720 или повеќе 10 ден.
1440 или повеќе 9 ден.

Шифра на производ: 03
Достапност (кол. на залиха): На залиха
Количина:
Овај производ има минимална количина од 90

Термо ролни за фискални каси со димензии 57 мм х 19 метри (Ф-40мм)

Произведена на хартија тип KOEHLER KT55 F20 со стандардна дебелина од 55гр/м2

Пластична хилзна, со обележан маркер на крај на ролната.

Пакување во картонска амбалажа по 90 парчиња

Препорачано за :

- Мобилни фискални уреди,

-ПОС Терминали,

-Такси возила и

-Дигитални тахографи - нова генерација

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

За нас

Паперпоинт е првиот македонски специјализиран веб шопинг центар наменет претежно за деловни корисници во Македонија. Е-продавницата содржи разни категории од производи од хартија, материјали за пакување, самолепливи етикети, лепливи траки, хартиени кеси, термални фискални ролни и сл., може да се прошетате и да го разгледате она што Вам Ви е потребно или Ви се допаѓа.

повеќе..

Контакт

  • +389 2 2467 522
  • +389 2 2467 523
  • orders@ba.mk

Facebook

PAPERPOINT © 2023. UKION SHOPS