Термални етикети 58мм х 40мм во ролна 1 / 625 ком - Црвени

Термални етикети 58мм х 40мм во ролна 1 / 625 ком - Црвени

79 MKD
без ДДВ: 67 MKD
Шифра на производ: 53
Достапност (кол. на залиха): На залиха
Количина:
Овај производ има минимална количина од 48

Самолепливи термо етикети со димензија 58 мм х 40 мм ( Ширина х Висина) во ролни по 625 етикети.

Материјал - Термо хартија ЕКО.  Позадина -  Жолт глазин 63 гр/м2.  Лепило - Перманент.  Хилзна - Ф38,1 мм.

Печатени со универзална табела во црвена боја

Пакување по 48 ролни во пакет.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

За нас

Паперпоинт е првиот македонски специјализиран веб шопинг центар наменет претежно за деловни корисници во Македонија. Е-продавницата содржи разни категории од производи од хартија, материјали за пакување, самолепливи етикети, лепливи траки, хартиени кеси, термални фискални ролни и сл., може да се прошетате и да го разгледате она што Вам Ви е потребно или Ви се допаѓа.

повеќе..

Контакт

  • +389 2 3164 611
  • +389 2 3164 647
  • shop@paperpoint.mk

Facebook

PaperPoint Skopje © 2019. UKION SHOPS