Термални етикети 78мм х 31мм во ролна 1 /2000 ком -  Бланко

Термални етикети 78мм х 31мм во ролна 1 /2000 ком - Бланко

236 MKD
без ДДВ: 200 MKD
Шифра на производ: 57
Достапност (кол. на залиха): Достапно за 2-3 дена
Количина:
Овај производ има минимална количина од 10

Самолепливи термо етикети со димензија 78 мм х 31 мм ( Ширина х Висина) во ролни по 2000 етикети.

Материјал - Термо хартија ЕКО.  Позадина -  Жолт глазин 63 гр/м2.  Лепило - Перманент.  Хилзна - Ф38,1 мм.

Пакување по 10 ролни во пакет.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

За нас

Паперпоинт е првиот македонски специјализиран веб шопинг центар наменет претежно за деловни корисници во Македонија. Е-продавницата содржи разни категории од производи од хартија, материјали за пакување, самолепливи етикети, лепливи траки, хартиени кеси, термални фискални ролни и сл., може да се прошетате и да го разгледате она што Вам Ви е потребно или Ви се допаѓа.

повеќе..

Контакт

  • +389 2 2467 522
  • +389 2 2467 523
  • orders@ba.mk

Facebook

PAPERPOINT © 2020. UKION SHOPS