За индустрија и градежништво

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
Ролни за заштита при молерисување 80 см - Молер ролни
Хартија во ролна наменета за заштита и изолирање на подовите при молерисување, изведување на град..
1.200 MKD
без ДДВ: 1.017 MKD
Ролни за заштита при молерисување 100 см - Молер ролни
Хартија во ролна наменета за заштита и изолирање на подовите при молерисување, изведување на град..
1.200 MKD
без ДДВ: 1.017 MKD

За нас

Паперпоинт е првиот македонски специјализиран веб шопинг центар наменет претежно за деловни корисници во Македонија. Е-продавницата содржи разни категории од производи од хартија, материјали за пакување, самолепливи етикети, лепливи траки, хартиени кеси, термални фискални ролни и сл., може да се прошетате и да го разгледате она што Вам Ви е потребно или Ви се допаѓа.

повеќе..

Контакт

  • +389 2 3164 611
  • +389 2 3164 647
  • shop@paperpoint.mk

Facebook

PaperPoint Skopje © 2019. UKION SHOPS