Принтерска хартија 120 х12"/6" (1+1) 1/4000 листа

Принтерска хартија 120 х12"/6" (1+1) 1/4000 листа

968 MKD
без ДДВ: 820 MKD

10 или повеќе 932 MKD
50 или повеќе 850 MKD

Шифра на производ: 27
Достапност (кол. на залиха): На залиха
Количина:

Компјутерски сметки на перфорирана хартија за иглични принтери

со димензии 120 мм х 12"/6" (1+1) - Двослојна

Пакување во картонска амбалажа по 4000 ливчиња

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

За нас

Паперпоинт е првиот македонски специјализиран веб шопинг центар наменет претежно за деловни корисници во Македонија. Е-продавницата содржи разни категории од производи од хартија, материјали за пакување, самолепливи етикети, лепливи траки, хартиени кеси, термални фискални ролни и сл., може да се прошетате и да го разгледате она што Вам Ви е потребно или Ви се допаѓа.

повеќе..

Контакт

  • +389 2 3164 611
  • +389 2 3164 647
  • shop@paperpoint.mk

Facebook

PaperPoint Skopje © 2019. UKION SHOPS