Фотокопирна хартија

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
Фотокопирна хартија А4 - FEDRIGONI , Made in Italy
Фотокопирна хартија CENTURY SOHO - FEDRIGONI  80 гр/м2 - 500 листа - А4  Пакува..
201 MKD
без ДДВ: 170 MKD
Фотокопирна хартија А4 - FABRIANO , Made in Italy
Фотокопирна хартија ФАБРИАНО А4 80 гр / м2 - 500 листа А4  1 пакет 5 х 500 листа ..
189 MKD
без ДДВ: 160 MKD

За нас

Паперпоинт е првиот македонски специјализиран веб шопинг центар наменет претежно за деловни корисници во Македонија. Е-продавницата содржи разни категории од производи од хартија, материјали за пакување, самолепливи етикети, лепливи траки, хартиени кеси, термални фискални ролни и сл., може да се прошетате и да го разгледате она што Вам Ви е потребно или Ви се допаѓа.

повеќе..

Контакт

  • +389 2 3164 611
  • +389 2 3164 647
  • shop@paperpoint.mk

Facebook

PaperPoint Skopje © 2019. UKION SHOPS