Хартиени кеси од кафена КРАФТ хартија - Натрон
  • Хартиени кеси од кафена КРАФТ хартија - Натрон
  • Хартиени кеси од кафена КРАФТ хартија - Натрон
  • Хартиени кеси од кафена КРАФТ хартија - Натрон
  • Хартиени кеси од кафена КРАФТ хартија - Натрон
  • Хартиени кеси од кафена КРАФТ хартија - Натрон

Хартиени кеси од кафена КРАФТ хартија - Натрон

85 MKD
без ДДВ: 72 MKD
Шифра на производ: 60
Достапност (кол. на залиха): Достапно за 2-3 дена
Количина:
Овај производ има минимална количина од 50

Расположливи опции

* Одберете димензија на кесата ( Шир х Фалта х Вис):
Вашето лого во :
Испратете го вашето лого ( *.cdr; *.ai; *.psd; *.tif; *.pdf).:
Внесете забелешки :

Хартиени кеси со рамно дно и странична фалта со разни димензии ( Ширина  х Фалта х Висина) изработени на квалитетна кафена крафт хартија - натрон со специфична тежина од 40 гр/м2

Пакување по 5 килограми во пакет.  Дадените цени се во килограми.

Можете сами да си одберете димензија од предложените стандардни димензии.

Дополнителни димензии изработуваме по порачка.  

Минимална порачка за кеси со лого е 200 кг 

Рок на изработка / испорака 5-7 дена.

Сите производи имаат одобрение издадено од Агенција за храна и ветеринарство на Република Македонија за употреба на пазарот во РМ и ги исполнуваат условите за безбедност и контакт со храна.

* Прикажаните фотографии се само пример за дизајни на кеси, понудата се однесува на бланко непечатени кеси доколку не е одбрана варијантата (  Кеса со **ЛОГО** )  Припремите можете да ги пратете и на нашата е-маил адреса shop@paperpoint.mk

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

За нас

Паперпоинт е првиот македонски специјализиран веб шопинг центар наменет претежно за деловни корисници во Македонија. Е-продавницата содржи разни категории од производи од хартија, материјали за пакување, самолепливи етикети, лепливи траки, хартиени кеси, термални фискални ролни и сл., може да се прошетате и да го разгледате она што Вам Ви е потребно или Ви се допаѓа.

повеќе..

Контакт

  • +389 2 3164 611
  • +389 2 3164 647
  • shop@paperpoint.mk

Facebook

PaperPoint Skopje © 2019. UKION SHOPS