Фискални ролни 79 мм х 80 метри (Ф-80мм)
  • Фискални ролни 79 мм х 80 метри (Ф-80мм)

Фискални ролни 79 мм х 80 метри (Ф-80мм)

48 MKD
без ДДВ: 41 MKD

500 или повеќе 45 MKD
1000 или повеќе 42 MKD

Шифра на производ: 11
Достапност (кол. на залиха): На залиха
Количина:
Овај производ има минимална количина од 50

Термо ролни за фискални каси со димензии 79 мм х 80 метри (Ф-80мм)

Произведена на хартија тип KOEHLER KT55 F20 со стандардна дебелина од 55гр/м2

Пластична хилзна, со обележан маркер на крај на ролната.

Пакување во картонска амбалажа по 50 парчиња

Стандардна фискална ролна за сите познати производители на фискални каси во Македонија со ширина од 80 мм и максимален диаметар на ролната до 80мм

Препорачана за новите ГПРС фискални каси на Макпетрол - CITIZEN CT S601 

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

За нас

Паперпоинт е првиот македонски специјализиран веб шопинг центар наменет претежно за деловни корисници во Македонија. Е-продавницата содржи разни категории од производи од хартија, материјали за пакување, самолепливи етикети, лепливи траки, хартиени кеси, термални фискални ролни и сл., може да се прошетате и да го разгледате она што Вам Ви е потребно или Ви се допаѓа.

повеќе..

Контакт

  • +389 2 3164 611
  • +389 2 3164 647
  • shop@paperpoint.mk

Facebook

PAPERPOINT © 2019. UKION SHOPS