Ролна за паркинг автомат  80мм х Ф25мм х Ф130мм - термална хартија
  • Ролна за паркинг автомат  80мм х Ф25мм х Ф130мм - термална хартија

Ролна за паркинг автомат 80мм х Ф25мм х Ф130мм - термална хартија

295 MKD
без ДДВ: 250 MKD
Шифра на производ: 35
Достапност (кол. на залиха): По порачка 5-7 дена
Количина:
Овај производ има минимална количина од 20

Ролни за банкомати со димензии 80мм х Ф-25мм х Ф130мм, изработени на термална хартија 80 гр/м2. 

Модел - Стандард 

Пакување  10 ролни во пакет / секоја ролна поединечно спакувана во фолија.

Напомена: Производот е достапен само по порачка. Испорака е за 4-5 дена по потврда на порачката.

Мостра достапна на Ваше барање.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

За нас

Паперпоинт е првиот македонски специјализиран веб шопинг центар наменет претежно за деловни корисници во Македонија. Е-продавницата содржи разни категории од производи од хартија, материјали за пакување, самолепливи етикети, лепливи траки, хартиени кеси, термални фискални ролни и сл., може да се прошетате и да го разгледате она што Вам Ви е потребно или Ви се допаѓа.

повеќе..

Контакт

  • +389 2 3164 611
  • +389 2 3164 647
  • shop@paperpoint.mk

Facebook

PaperPoint Skopje © 2019. UKION SHOPS