Фискални ролни  57 мм

Фискални ролни 57 мм

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
Фискални ролни 57 мм х 40 метри (Ф-58мм )
Термо ролни за фискални каси со димензии 57 мм х 40 метри (Ф-58мм) Произведена на хартија тип KOE..
20 MKD
без ДДВ: 17 MKD
Фискални ролни 57 мм х 30 метри (Ф-50мм )
Термо ролни за фискални каси со димензии 57 мм х 30 метри (Ф-50мм) Произведена на хартија тип KOE..
18 MKD
без ДДВ: 15 MKD
Фискални ролни 57 мм х 50 метри (Ф-63мм) ** печатени со ваше лого
Термо ролни за фискални каси со димензии 57 мм х 50 метри (Ф-63мм), печатена со Ваше лого Произве..
22 MKD
без ДДВ: 19 MKD
Фискални ролни 57 мм х 50 метри (Ф-63мм)
Термо ролни за фискални каси со димензии 57 мм х 50 метри (Ф-63мм) Произведена на хартија тип KOE..
22 MKD
без ДДВ: 19 MKD
Фискални ролни 57 мм х 25 метри (Ф-45мм )
Термо ролни за фискални каси со димензии 57 мм х 25 метри (Ф-45мм) Произведена на хартија тип KOE..
17 MKD
без ДДВ: 14 MKD
Фискални ролни 57 мм х 19 метри (Ф-40мм ) -POS TERMINAL-
Термо ролни за фискални каси со димензии 57 мм х 19 метри (Ф-40мм) Произведена на хартија тип KOE..
14 MKD
без ДДВ: 12 MKD

За нас

Паперпоинт е првиот македонски специјализиран веб шопинг центар наменет претежно за деловни корисници во Македонија. Е-продавницата содржи разни категории од производи од хартија, материјали за пакување, самолепливи етикети, лепливи траки, хартиени кеси, термални фискални ролни и сл., може да се прошетате и да го разгледате она што Вам Ви е потребно или Ви се допаѓа.

повеќе..

Контакт

  • +389 2 2467 522
  • +389 2 2467 523
  • orders@ba.mk

Facebook

PAPERPOINT © 2021. UKION SHOPS