Прекривки за маси

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
-17%
Хартиена прекривка за маса 100см х 100см - ЦРВЕНО-ЖОЛТО
Хартиена прекривка за маси со димензии 100 х 100 см за еднократна употреба  печатена со моти..
5 MKD6 MKD
без ДДВ: 4 MKD
-18%
Хартиена прекривка за маса 100см х 160см - Бланко
Хартиена прекривка за маси со димензии 100 х 160 см за еднократна употреба , бланко непечатена&nb..
9 MKD11 MKD
без ДДВ: 8 MKD
-13%
Хартиена прекривка за маса 100см х 130см - Бланко
Хартиена прекривка за маси со димензии 100 х 130 см за еднократна употреба , бланко непечатена&nb..
7 MKD8 MKD
без ДДВ: 6 MKD
-17%
Хартиена прекривка за маса 100см х 100см - Бланко
Хартиена прекривка за маси со димензии 100 х 100 см за еднократна употреба , бланко непечатена&nb..
5 MKD6 MKD
без ДДВ: 4 MKD
Хартиена прекривка за маса 100см х 130см - Забава
Хартиена прекривка за маси со димензии 100 х 130 см за еднократна употреба со дизајн мотив "..
8 MKD
без ДДВ: 7 MKD
Хартиена прекривка за маса 100см х 100см - Забава
Хартиена прекривка за маси со димензии 100 х 100 см за еднократна употреба со дизајн мотив "..
6 MKD
без ДДВ: 5 MKD
Хартиена прекривка за маса 100см х 130см -Морски свет
Хартиена прекривка за маси со димензии 100 х 130 см за еднократна употреба со натпис " МОРСКИ СВЕ..
8 MKD
без ДДВ: 7 MKD
Хартиена прекривка за маса 100см х 100см -Морски свет
Хартиена прекривка за маси со димензии 100 х 100 см за еднократна употреба со дизајн " МОРСК..
6 MKD
без ДДВ: 5 MKD
Хартиена прекривка за маса 100см х 130см - Бон Апетит
Хартиена прекривка за маси со димензии 100 х 130 см за еднократна употреба со натпис " BON APPETI..
8 MKD
без ДДВ: 7 MKD
Хартиена прекривка за маса 100см х 100см - Бон Апетит
Хартиена прекривка за маси со димензии 100 х 100 см за еднократна употреба со натпис " BON APPETI..
6 MKD
без ДДВ: 5 MKD

За нас

Паперпоинт е првиот македонски специјализиран веб шопинг центар наменет претежно за деловни корисници во Македонија. Е-продавницата содржи разни категории од производи од хартија, материјали за пакување, самолепливи етикети, лепливи траки, хартиени кеси, термални фискални ролни и сл., може да се прошетате и да го разгледате она што Вам Ви е потребно или Ви се допаѓа.

повеќе..

Контакт

 • +389 2 2467 522
 • +389 2 2467 523
 • orders@ba.mk

Facebook

PAPERPOINT © 2021. UKION SHOPS