Фотокопирна хартија А4 - FEDRIGONI , Made in Italy

Фотокопирна хартија А4 - FEDRIGONI , Made in Italy

201 MKD
без ДДВ: 170 MKD
Шифра на производ: 30
Достапност (кол. на залиха): На залиха
Количина:
Овај производ има минимална количина од 5

Фотокопирна хартија CENTURY SOHO - FEDRIGONI 

80 гр/м2 - 500 листа - А4 

Пакување  5 х 500 листа во пакет

 

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

За нас

Паперпоинт е првиот македонски специјализиран веб шопинг центар наменет претежно за деловни корисници во Македонија. Е-продавницата содржи разни категории од производи од хартија, материјали за пакување, самолепливи етикети, лепливи траки, хартиени кеси, термални фискални ролни и сл., може да се прошетате и да го разгледате она што Вам Ви е потребно или Ви се допаѓа.

повеќе..

Контакт

  • +389 2 2467 522
  • +389 2 2467 523
  • orders@ba.mk

Facebook

PAPERPOINT © 2021. UKION SHOPS